arrow up

Výroba el. zařízení dle parametrů zákazníka

  • Nabízíme výrobu elektrické i mechanické části stroje dle Vašich požadavků
  • Zrealizujeme Váš nápad i rozpracovaný

Několik příkladů:

Elektonický hladinový vypínač

Elektonický hladinový vypínač z naší produkce doplněný přepínačem na vytvoření „železné“ zásoby vody, např. pro zabíjačku, kdy může ve studni voda dojít, pak stačí jen přepnout přepínač a voda teče dál.

Malá domácí tiskárna

Elektronická část malé domácí tiskárny, kde jsme vyvinuli a vyrobili elektronickou část těchto strojů: osvitová, vymývací a sušící jednotka pro zpracování fotopolymeru, reprokamera, hydraulický příklopný tiskový stroj.

Stroj pro čištění česla

Elektrická i mechanická část stroje automatického stroje pro čištění česla před malou vodní elektrárnou na řece Oslavě.

Napáječka pro koně

Elektrická i mechanická část automatické napáječky pro koně. V napáječce je udržována stálá teplota, při překročení, nebo nedosažení teploty pošle SMS, která také přijde, pokud je v napáječce nízká hladina vody, která se automaticky čerpe z potoka.

Stavidlo

Elektrická i mechanická část unikátního řešení stavidla s horním přepadem, které lze přepnout na stavidlo ze spodní výpustí.

Výroba elektrických přístrojů dle dokumentace zákazníka

Dle Vaší výkresové dokumentace vyrobíme zařízení dle předem domluvené technologie a kvality. Nabízíme též dokončení vývoje a zavedení sériové výroby.

Několik příkladů:

Trakční stůl

Sériová výroba elektronické části trakčního stolu pro rehabilitaci krční a bederní páteře, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu a PBTK v rámci ČR a Slovenska.

TeploUš

Sériová výroba vysoušečů obuvi TepoloUš různých provedení a napájecích napětí. TeploUš je unikátní výrobek, který je velmi oblíbený mezi lyžaři a vyznačuje se zejména svojí spolehlivostí a bezporuchovým provozem, a proto na tento výrobek poskytujeme záruku 5 let.