Investujte do fotovoltaiky a užívejte si dlouhodobé úspory a čistou energii pro váš domov.

Nabízíme

Montáže fotovoltaických elektráren jsme se rozhodli zařadit do našich služeb kvůli vzniklé energetické krizi v kombinaci s nedostatečnou a předraženou nabídkou montážních firem. Ozvalo se nám také mnoho zákazníků, kteří chtěli již hotovou elektrárnu předělat, z důvodu nedostatečného výkonu panelů a baterií. V současné době montujeme ve většině případů FVE o výkonu 6 - 50kW s bateriemi 10 - 50kW.

Hlavní součásti, střídače a baterie používáme od výrobců Solax a SofarSolar. Panely používáme, aby byly nejvýhodnější pro požadovaný výkon, sklon, orientaci a rozměr střechy.

Konstrukce pro uchycení ke střeše si vyrábíme sami, přesně na míru, z kvalitních nerezových materiálů. Instalaci provádíme včetně předělání domovního a elektroměrového rozvaděče.

Taktéž pomůžeme zajistit vyřízení dotace, připojení k síti a následný výkup přebytečné energie.

Solární panely na střeše malého domku
Solární panely na střeše velké výrobní haly
Instalace solárních panelů na vysoké střeše
Solární panely s výhledem na Náměšť nad Oslavou
Instalace panelů na střechu se stínem
Baterie a střídač

Postup instalace

1.Odborná konzultace, analýza střechy a návrh řešení
2. Vypracování dokumentace a plán instalace solárního systému
3. Montáž pevné konstrukce pro solární panely a instalace solárních panelů
4. Instalace uzemnění, kabeláže, střídače, baterií, rozvaděčů, přepěťových ochran
5. Úprava elektroměrového rozvaděče, připojení k elektrické síti, nastavení síťových ochran a testování
6. Zprovoznění online monitoringu a mobilní aplikace
7. Předání dokumentace a podání žádosti u energetické společnosti k prvnímu paralelnímu připojení
8. Závěrečné zprávy a pomoc při vyřízení dotace

Konstrukce pro uchycení solárních panelů

Umístění solárních panelů na střeše je klíčovým faktorem pro efektivitu celého solárního systému. Naše firma pečlivě vybírá orientaci a sklon panelů, aby byla zajištěna maximální absorpce sluneční energie. Vyrábíme konstrukce pro uchycení solárních panelů přesně na míru z kvalitních nerezových hliníkových materiálů, což zaručuje jejich trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Dotace

Při žádosti o dotaci pro váš fotovoltaický systém je nezbytné připravit kompletní dokumentaci. To zahrnuje projektovou dokumentaci, která detailně popisuje vaše plány pro instalaci fotovoltaického systému, včetně technických specifikací a plánu instalace. Dále je třeba doložit odborný posudek, který potvrdí validitu vašeho projektu. Vyplňěný online formulář s veškerými relevantními informacemi, je samozřejmě klíčovým dokumentem pro podání žádosti. Navíc budete potřebovat souhlas s instalací od všech vlastníku nemovitosti, na které má být systém instalován, a další dokumenty, které mohou být vyžadovány v souladu s programem dotací. S naší asistencí můžete mít jistotu, že všechny tyto kroky budou provedeny k vaší spokojenosti a v souladu s platnými předpisy, abyste mohli úspěšně získat dotaci pro váš projekt.

Ozvěte se nám!

Zarezervujte si bezplatnou konzultaci a nabídku:

+420 561 035 488

[email protected]